5

Toplumu fidan dikimine özendirmek ve ağaçların, çevrenin korunması konusunda bir farkındalık yaratmak amacıyla yapılacak bir etkinliktir. Yaşadığımız çevreye bir fidanda biz dikerek katkıda bulunabiliriz.

 

pixiz-28-06-2018-22-08-22

Katı atıkların öğrencilere tanıtımı, çeşitleri ve nasıl geri dönüşüme kazandırılacağı ve su israfı ile ilgili bilgilendirme yapmak için oluşturulan etkinliğimizdir.

 

images

 

Poşet torba kullanımını en aza indirmek, poşet torba kullanımının zararlarını anlatarak halkı bilinçlendirmek, bez torba kullanımını hayatın her alanında yaygınlaştırmak ve doğaya zarar veren plastik torba kullanma alışkanlığını değiştirmek için oluşturulan etkinliğimizdir.

026466a380d77933846de756b6578541

Yenilenebilir enerji kaynaklarının elektrik enerjisi üretimi amaçlı kullanımının yaygınlaştırılması, kaynak çeşitliliğinin artırılması, sera gazı emisyonlarının azaltılması, atıkların değerlendirilmesi, çevrenin korunması ve ihtiyaç duyulan imalat sektörünün geliştirilmesi için oluşturulan etkinliğimizdir.

indir2

Enerji tasarrufu, enerji kaynaklarının daha rasyonel kullanılmasına, enerji üretim yatırımlarının ve enerji maliyetinin azaltılmasına olanak vererek, çevre sorunlarının azaltılması sağlamak için oluşturulan etkinliğimizdir.

images (12)

Ülkenin geleceğini ellerinde taşıyacak olan bireylere  'Temiz  Çevre Temiz Gelecek’  sloganı  altında çevre bilincini aşılamak için oluşturulan etkinliğimizdir.

Çevre ve Doğa ile ilgili bir sosyal sorumluluk projeniz mi var?

Lütfen bize hemen mesaj atın!